Nowość! Krawężniki granitowe, idealne uzupełnienie nawierzchni z kostki granitowej

Oporniki granitowe od dzisiaj w naszej ofercie mamy szeroki wachlarz krawężników granitowych w formie kamieni oporowych.

Oporniki granitowe są nieodzownym elementem wykończeniowym przy stosowaniu nawierzchni z kostki granitowej. Stanowią solidne oparcie dla ścieżki zabezpieczając przez “rozjeżdżaniem się” nawierzchni. Mają przy tym te same piękne walory surowego kamienia jak i odpowiednią wytrzymałość, przewyższającą krawężniki betonowe. Istnieje możliwość dowozu elementów jak i ułożenia przez specjalistyczną ekipę brukarską. Przy zamówieniu kompleksowej usługi udzielamy gwarancję na nawierzchnię z wyłączeniem wadliwego użytkowania.

Rodzaj I – proste, cięte, płomieniowane
80cm x 20cm x 8cm
105cm x 20cm x 6cm

Rodzaj II
105cm x 30cm x 15cm

Ceny elementów zaczynają się od 350 zł za tonę.

Podczas układania nawierzchni z kostki granitowej nie można zapomnieć o podsypce. W ofercie występuję mączka, podsypka z kruszywa hutniczego o frakcji 3–10 mm służaca do zasypywania i układania kostki betonowej , granitowej. Materiał ten idealnie nadaje się do zagęszczania.

1 komentarz do wpisu “Nowość! Krawężniki granitowe, idealne uzupełnienie nawierzchni z kostki granitowej

  1. Krawężnik to jeden z najważniejszych elementów wykonania ścieżki bądź podjazdu z kostki. Spina on całą ścieżkę aby się nie rozjeżdżała. Krawężnik obowiązkowo musi być osadzony na zaprawę.

Dodaj komentarz